Пятница, 25 Сентября 2020, 22:04

Подрастём.com
Дети и родители - взрослеем вместе!

Подрастем » Статьи и советы » Дети » Карапузы до года

Лего-пірати: вперед, морські розбійники!

Лего-пірати: вперед, морські розбійники!

Успіх всесвітньо відомої данської компанії «Лего» - це заслуга не лише високоякісних безпечних конструкторів із пластику, які сприяють інтелектуальному розвитку дитини. Культовий бренд на ринку більше 80 років, проте й досі крокує в ногу з часом, ефектно реагуючи на усі суспільні тренди.

 

Уявіть собі, спеціалісти  чи не кожного року створюють серії конструкторів за мотивами славнозвісних книг, кінострічок, мультфільмів. «Зоряні війни», «Індіана Джонс», «Бетмен» – відчайдушні герої цих знаменитих творінь зменшилися в десятки раз і перевтілилися у неймовірні пластикові іграшки, активно збираючи прихильників серед дітей та дорослих.

Серія «Lego Pirates Caribbean» -  один із найяскравіших та захоплюючих конструкторів для хлопчиків, віком від 6 до 16 років. Відтак, малеча має змогу здійснити неймовірно цікаву мандрівку у світ морських пригод з піратами-розбійниками у головній ролі.

Як відомо, серія містить вісім наборів, які своїми назвами відтворюють ті чи інші епізоди славнозвісної піратської саги: «Втеча із Лондона», «Фонтан молодості», «Каюта капітана», «Бухта білого мису» та інші моделі.

Компанія «Лего» подбала і про тих, хто хоче спробувати сили у створенні корабля. Набори «Помста Королеви Анни» та «Чорна перлина» допоможуть відчути себе на борту справжнього піратського судна з потужними гарматами, полоненими та мішками вкраденого золота.

Так, до прикладу, серія «Помста Королеви Анни» передбачає збір могутнього піратського корабля «Королева Анна».  Очолює славнозвісне судно з червоними вітрилами капітан Чорна Борода – суворий персонаж, що вселяє жах у всіх  ворогів. Страх навіює не лише моторошна борода морського розбійника, а й палаючий скелет на борту.

Конструктор «Чорна перлина»  - це збір знаменитого корабля-примари. Набір дає змогу відтворити чимало цікавих епізодів з основним складом персонажів. Не хвилюйтеся, фігурка улюбленця публіки Джека Горобця є у всіх конструкторах серії «Lego Pirates Caribbean». Що цікаво, у кожному конструкторі капітан Джек змінює гардероб – з’являється у піратському капелюсі, у темній масці і навіть у капітанській шапці. Разом із головним героєм Карибського моря його старі-добрі знайомі -  Віл Тернер, Елізабет Суонн, Кевін Макнеллі, міні-фігурки яких також входять до більшості наборів. 

Детальну інформацію про інші конструктори «Лего» дізнавайтесь у наступних матеріалах, а зараз – запрошуємо у світ морських авантюр Джека Горобця!Клуб Родителей Подрастем, Карапузы до года

(03 Июня 2015)
Просмотров: 1687 | Рейтинг: 5.0/1
читайте также:


Всего комментариев: 0
avatarРазделы
Карапузы до года [36]
Уход, прививки, правила кормления, развитие малыша до одного года.
От 1 года да 3-х [35]
Развитие ребенка, прикорм, отлучение от груди, лечение
От 3-х до 6-ти [44]
Воспитание, детский сад, подготовка к школе,
Школьники [37]
Обучение, правильное питание, воспитание школьника,
Подростки [10]
Воспитание, отношения с подростком, трудный возраст, переходной период,
Календарь беременности

Наш опрос
Сколько детей вы хотели бы иметь?
Всего ответов: 1224
Реклама на порталеЛучшие статьи

Пятница, 26 Июня 2020        Просмотров: 216

Служба по призыву, как избежать армии на законных основаниях? Служба по призыву, как избежать армии на законных основаниях?
Дети > Подростки
Одним из самых актуальных и важных вопросов, которые волнуют современных ребят с 18 до 27 лет – это служба по призыву. Что скрывается под этим определением, – временное право для отложения призывных мероприятий. Основные причины содержатся в статье 23 федерального закона.